POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

Mielec
Oferta opublikowana23.02.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Kompletowanie danych niezbędnych do tworzenia dokumentacji w obszarze BHP i ochrony środowiska, uzupełnianie rejestrów badań pomiarów środowiska pracy i nadzór przy współudziale jednostek akredytowanych nad przebiegiem badań, dokonywanie przeglądów na stanowiskach pracy i tworzenie raportów po przeglądach, nadzór nad miejscem gromadzenia odpadów selekcji i segregacji odpadów, współdziałanie w wypełnianiu obowiązków w obszarze bezpieczeństwa pracy, współudział w ocenie ryzyka zawodowego i realizacja dokumentacji z tym związanej.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 19.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie - mile widziane technik BHP, umiejętność sprawnej obsługi komputera, drukarki, kserokopiarki, umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint).

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Oferta stażu w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu mieleckiego (II)", w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Zgodnie ze Specyficznymi Kryteriami Dostępu dla Działania FEPK.07.01 co najmniej 80% uczestników projektu będą stanowiły osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu, jako bezrobotne należące do grup znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy tj.: -osoby młode, do 30 roku życia (do dnia poprzedzającego dzień 30 urodzin ), -osoby starsze, powyżej 55 roku życia, -osoby długotrwale bezrobotne, -kobiety, -osoby z niepełnosprawnościami Osoby spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu do doradcy klienta w celu otrzymania skierowania.