POMOC KUCHENNA

Sudół
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sudół, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: pomoc przy sporządzaniu potraw, wykonywanie prostych czynności kuchennych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Sandomierska 26a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP