POMOC KUCHENNA

Żory
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wodzisławska 193, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków: pomoc kuchenna

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 30 PLN

Opis wynagrodzenia: praca: piątek 8-14; sobota 9-16; niedziela 9-16

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęci do pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność dopisano w dniu 17.04.2024 r - doświadczenie zawodowe min pół roku (AK)

Pracodawca

Nazwa: DOM PRZYJĘĆ WIKTORIA MAGDALENA KARWOT

Adres: Wodzisławska 193, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -