POMOC ANIMATORA

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: organizowanie zabaw dla dzieci wspólnie z animatorem podczas festynów, przyjęć urodzinowych, wesel

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania pożądne

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęci do pracy, kreatywność, umiejętność pracy z dziećmi, sumienność, zaangażowanie, cierpliwość, empatia.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Jana Pawła II 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv