pokojowa do butikowego hotelu

Warlity Małe gm. Olsztynek
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Pałac Warlity to mały butikowy hotel w okolicach Olsztynka.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowa/Pokojowy.

Obowiązki:
Zapewnienie czystości w pokojach, apartamentach oraz częściach wspólnych hotelu,
zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
współpraca z przełożonym i zespołem hotelowym
Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra organizacja pracy
dokładność i sumienność,
pracowitość,

Oferujemy:
umowę o pracę,
stabilne zatrudnienie,
pracę w pełnym wymiarze godzin
pracę w miłym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).