PIZZER - KUCHARZ R6/0814/24

Kruszyn
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZYBOWCOWA 3, 87-853 Kruszyn, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie pizzy i dań włoskich

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową,

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania pożądne

Zawody: Pizzer (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6), Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min. wykształcenie zasadnicze zawodowe, min. 6 miesięcy doświadczenia jako pizzer lub kucharz, mile widziane doświadczenie w kuchni włoskiej, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, praca w godzinach 10-22 od środy do piątku, miejsce pracy Kruszyn, ul. Szybowcowa 3,

Pracodawca

Nazwa: CRASH & CARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ALEJE JEROZOLIMSKIE 6/506, 00-375 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv