Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Opieka medyczna nad pacjentami. Praca na umowę zlecenie na min. 6 m-cy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00-19:00 (wg grafiku). Praca ok. 80 h w miesiącu, ok. 16h tygodniowo. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, telefoniczny: 600 701 865

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 16

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 35 do 40 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: od 35,00 zł/h do 40,00 z/h (wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od kwalifikacji), praca ok. 80 h w miesiącu.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 05.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Zawody: Pielęgniarka

Uprawnienia: kurs szczepień

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. licencjat: pielęgniarstwo, mile widziane doświadczenie w zawodzie, mile widziany kurs szczepień.

Pracodawca

Nazwa: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CENTRUM MEDYCZNE WARMUZ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Marii Konopnickiej 18, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie