PIELĘGNIARKA

Odolanów
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Raszkowska 36, 63-430 Odolanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka lub ukończone studia na kierunku pielęgniarstwo Znajomość przepisów z zakresu: Ustawa o Pomocy Społecznej Aktualne prawo do wykonywania zawodu Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie Charakterystyka wykonywanej pracy: - pomoc i towarzyszenie mieszkańcom Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (pomoc we wstawaniu, ubieraniu się, czesaniu, goleniu itp.) - pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą mieszkańców chorych i niesamodzielnych - udzielanie pierwszej pomocy w przypadku zdarzeń nagłych oraz organizowanie, w razie potrzeby, szybkiej pomocy lekarskiej - organizowanie konsultacji mieszkańców w specjalistycznych poradniach lekarskich i wykonywanie zaleceń lekarskich - wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza - rozkładanie i rozdawanie mieszkańcom stałych leków, przestrzeganie dawek oraz godzin podawania, nadzorowanie aby poszczególnych leków nie zabrakło - prowadzenie dokumentacji związanej z lekami - karmienie chorych i niepełnosprawnych - czuwanie nad bezpieczeństwem i stanem zdrowia mieszkańców - pisanie raportów i zdawanie dyżurów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Pracodawca

Nazwa: Gminno-Miejskie Centrum Pomocy "Wiara-Nadzieja-Miłość"

Adres: Raszkowska 36, 63-430 Odolanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny prosimy przysyłać pocztą