Oferta opublikowana13.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Inwalidów Wojennych 6, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca przy wypieku pieczywa.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: za godzinę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Pracodawca

Nazwa: "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W JAWORZNIE

Adres: Słowackiego 4a, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV