Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 1000 lecia PP 7, 57-530 Międzylesie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie obiektu Nadleśnictwa w Międzylesiu (biura)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 17

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca od godziny 16 do ok. 19:30

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: GRZEGORZ WOROBIEC "IGA" KOMPLEKSOWE USŁUGI PORZĄDKOWE UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

Adres: Powstańców Warszawy 20, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv