OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Antonin
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dębowa 1A, 63-421 Antonin, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym z doświadczeniem Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku Prawo jazdy kat. B Mile widziane prawo jazdy kat. C i D Umiejętność szybkiego podejmowania decyzjii w dynamicznym środowisku Punktualność, uczciwość i rzetelność Znajomość procedur związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Praca w hurtowni granitu Poszukujemy dynamicznej i odpowiwiedzialnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako pracownik magazynowy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania związane z obsługą magazynu, w tym załadunek płyt granitowych dla naszych klientów przy użyciu wózków. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego przyjazne środowisko pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia - w zależności od zaangażowania - docelowo umowa o pracę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: Impala Sp. z o. o.

Adres: Dębowa 1A, 63-421 Antonin, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny: 606 981 182 e-mail: Aplikuj