OPERATOR PRODUKCJI

Radzikowice
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Radzikowice, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Praca zgodnie z przepisami BHP Umicore obowiązkowe noszenie sprzętu ochrony osobistej (m.in.: maseczka), obsługa, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej, tworzenie raportów z wykonanych prac produkcyjnych, obsługa urządzeń, np. wózki widłowe, wciągarki, suwnice, itp., utrzymanie porządku zgodnie ze standardami 5S oraz wymaganiami BHP, terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, inspekcji oraz dokumentacji procesowej. Obsługa maszyn produkcyjnych. System 4 brygadowy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 850 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (UDT - IIIWJO i IIWJO) i/lub na podnośnik (UDT-IIW), podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office), znajomość podstaw systemu sap będzie dodatkowym atutem, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie, umiejętność przestrzegania rygorystycznych zasad i procedur dotyczących procesu produkcyjnego, pozytywne nastawienie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV proszę przesłać przez aplikację internetową na stronie: https://www.umicore.pl/pl/kariera/