Oferta pracy na stanowisko : pracownik technologiczny

Kraków / Nowa Huta
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Podstawowe zadania na stanowisku pracownika technologicznego:

-bieżąca aktualizacja istniejącej dokumentacji urządzeń ,
podzespołów i części zamiennych,
- terminowe opracowywanie zleconych projektów technicznych
urządzeń i oprzyrządowania technologicznego zgodnie z
obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
- przestrzeganie zasad i norm BHP

Nasze oczekiwania:
-wykształcenie : min. średnie techniczne,
- staż pracy min 1 rok na podobnym stanowisku,
- znajomość branży mechanicznej,
- znajomość programu AUTO-CAD,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- zaangażowanie i dyspozycyjność .

Oferujemy:
- pracę w ustabilizowanej firmie,
- pracę w zgranym zespole,
- umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony,
- praca od poniedziałku do piątku,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i
szkoleniach,
- pozapłacowe dodatki do pensji( fundusz socjalny, karta multisport)