NAUCZYCIEL TECHNIKI

Czerwienne
Oferta opublikowana12.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 34-407 Czerwienne 245, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Nauczanie techniki w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 5

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy w zespole, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Pracodawca

Nazwa: Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddz. Int. im. Stefana kardynała Wyszyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich

Adres: 34-407 Czerwienne 245, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.