NAUCZYCIEL PSYCHOLOG SZKOLNY

Wola Przemykowska
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-821 Wola Przemykowska 102, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 1) Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu przedszkola, szkoły i placówki; 2) Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu, szkole lub placówce w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu przedszkola, szkoły i placówki; 3) Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; Praca na 11/22 etatu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 11

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 do 3 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel psycholog

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sucharskiego w Woli Przemykowskiej

Adres: 32-821 Wola Przemykowska 102, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV