NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Krzelów
Oferta opublikowana02.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 56-160 Krzelów 125, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: pomoc psychologiczna dla uczniów,realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych wynagrodzenie zależy od wykształcenia oraz awansu zawodowego nauczyciela, wymiar 9 godzin tygodniowo, godziny pracy do ustalenia, wynagrodzenie według posiadanego wyksztalcenia i awansu zawodowego nauczyciela, karta nauczyciela

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Wynagrodzenie brutto: od 1 440 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.11.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja z Miry w Krzelowie

Adres: 56-160 Krzelów 125, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.