NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Różaniec
Oferta opublikowana22.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 23-420 Różaniec II 171, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.4

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Wynagrodzenie brutto: od 1 500 do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia: -9/22 godz. tygodniowo -praca w godz. 8.00-13.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2023

Data zakończenia: 30.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃCU DRUGIM

Adres: 23-420 Różaniec II 171, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv