Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zagórska 60, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: nauka języka angielskiego, opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: +premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, cierpliwość, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, empatia, znajomość języka angielskiego

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MNIAMI PRZEDSZKOLE EKOLOGICZNE RAFAŁ PRZYBYŁA

Adres: Zagórska 60, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV