NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Nowy Sącz
Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Urocza 27, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zadania: - wychowawstwo w grupie dzieci 3-letnich, - prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego, - opieka nad dziećmi w czasie zabawy swobodnej, wyjść na plac zabaw, spacerów i wycieczek.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracodawca

Nazwa: Niepubliczne Przedszkole "Magia" Monika Ciastoń

Adres: Urocza 27, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Sądecki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie.