NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

Trębki
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 09-550 Trębki 1, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - gromadzenie, ewidencjonowanie, opracowywanie, selekcjonowanie, konserwowanie księgozbioru biblioteki szkolnej; - udostępnianie księgozbioru i organizowanie warsztatu informacyjnego biblioteki (księgozbiór podręczny, katalogi, kartoteki); - przygotowywanie uczniów do efektywnego korzystania z biblioteki szkolnej przez prowadzenie zajęć dydaktycznych z przysposobienia czytelniczego i informacyjnego; - wspomaganie nauczycieli przedmiotów w pracy dydaktycznej przez dostarczanie właściwej lektury i innych środków dydaktycznych; - inicjowanie i prowadzenie działań służących popularyzacji czytelnictwa oraz wyrabianiu nawyków korzystania z książki i innych nośników informacji; - gromadzenie i upowszechnianie informacji pedagogicznych dla środowiska szkolnego; - współpraca z innymi placówkami zajmującymi się udostępnianiem zbiorów i prowadzeniem działalności kulturalno-oświatowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Liczba godzin w miesiącu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 1 636 do 1 971,67 PLN

Opis wynagrodzenia: 10/30 wymiar etatu w tygodniu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 30.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: bibliotekarstwo

Uprawnienia: kurs pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe o kierunku bibliotekarz

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Trębkach

Adres: 09-550 Trębki 1, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: świadectwa szkolne, uprawnienia