Monter instalacji sanitarnych i gazowych/Hydraulik

Borki Nizińskie gm. Tuszów Narodowy
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Monter instalacji sanitarnych i gazowych/Hydraulik (etat lub samozatrudnienie)

Opis stanowiska:
• montaż instalacji i przyłączy gazowych oraz pozostałych instalacji sanitarnych
• montaż instalacji zbiornikowych na gaz płynny
• przeglądy stanu technicznego instalacji gazowych i wentylacji
• przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa BHP i PPOŻ
• inne prace techniczne związane z działalnością firmy

Wymagania:
• prawo jazdy kategorii B
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie na jej podstawie robót
• znajomość technik montażowych, obsługi narzędzi, urządzeń gazowych
• umiejętność wykonywania prac technicznych
• mile widziane uprawnienia SEP
• mile widziana praktyka w obsłudze urządzeń i znajomość instalacji gazowych
• dobre dyspozycje psychofizyczne do wykonywania prac technicznych
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do uczestnictwa w szkoleniach.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Zapewnimy wymagane szkolenia
• Chętnie podejmiemy dłuższą współpracę
• Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 14:30 i/lub 7:00 – 15:00