MECHATRONIK/AUTOMATYK MASZYN PRODUKCYJNYCH DO OBRÓBKI DREWNA I METALU

Siedlce
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brzeska 120, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń; modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowniczych maszyny; nadzór nad systemami sterowniczymi maszyny; tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń oraz dbanie o dokumentację techniczną; naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn; praca w systemie 2-zmianowym. Umowa zlecenie na okres dwóch miesięcy, kolejnym etapem po okresie nauki jest umowa o pracę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 10 000 do 14 000 PLN

Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia miesięczna po okresie nauki - pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karty MultiSport - szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe - możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją, dofinansowanie do zakwaterowania

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechatronika / elektronika / automatyka

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: mechatronika / elektronika / automatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej; - umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC; - umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki; - zaangażowanie w pracę, determinacja oraz chęć do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności; - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV; - mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn.

Pracodawca

Nazwa: CORMAK JERZY ZALEWSKI

Adres: Brzeska 120, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV zawierające kaluzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CORMAK Jerzy Zalewski z siedzibą w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 120 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji." Pracodawca zastrzega możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.