Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

„Bella-Rzeszów” Sp. z o. o.
ul. Jana Pawła II 135
35-317 Rzeszów

Hurtownia artykułów higienicznych i opatrunkowych

Zatrudni MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Zadania:
• bieżące naprawy mechaniczne i konserwacja floty pojazdów ciężarowych oraz do 3,5t,
• kontrola ponaprawcza pojazdów,
• zamawianie części,
• wykonywanie planowych przeglądów pojazdów.

Wymagania:
• samodzielność w diagnozie i naprawach,
• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
• prawo jazdy kat. C,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy.

Oferujemy:
• wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
• stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00 – 15:00.

Oferty prosimy składać osobiście, adres: ul. Jana Pawła II 135, 35-317 Rzeszów
bądź na adres e-mail: @
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
1. Administratorem danych osobowych jest : Ines Sp. z o. o. ul. Jana Pawła II 135, 35-317 Rzeszów
tel. 17 229 18 55 / @
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego (w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody również w celu określonym w treści zgody).
3. Dostęp do Państwa danych osobowych mogą mieć w odpowiednim zakresie:
◦ upoważnieni pracownicy spółki "Bella-Rzeszów" sp. z o. o.
◦ podmioty współpracujące ze spółką "Bella-Rzeszów" sp. z o. o. obsługujące systemy informatyczne (np. pocztę e-mail), w których przetwarzane są Państwa dane osobowe.
4. Państwa dane będą przetwarzane do sześciu miesięcy od dnia ich przekazania. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, Państwa dane będą przetwarzane do roku od jej wyrażenia. W razie wycofania zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych lub dodatkowej zgody, dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
5. Przysługuje Państwu prawo do:
◦ żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;
◦ cofnięcia zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych oraz dodatkowej zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres @ lub listu na adres spółki. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody;
◦ wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.
6. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wniesienia żądań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail: @ ub wysyłając list na adres spółki.
7. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.
Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa aplikacja była brana pod uwagę w procesach rekrutacyjnych dotyczących stanowisk powiązanych z Państwa kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym, prosimy o zamieszczenie w Państwa CV następującego oświadczenia: „Wyrażam dodatkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rozpatrzenia aplikacji w ramach procesów rekrutacyjnych dotyczących stanowisk powiązanych z moimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym”.