MECHANIK MASZYN Z MILE WIDZIANĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ PRACY JAKO SPAWACZ, ELEKTRYK, AUTOMATYK.

Brzeg
Oferta opublikowana16.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: CIEPŁOWNICZA 10, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Stacjonarna praca w Brzegu, ul. Ciepłownicza 10, w obiekcie przemysłowym w oparciu o umiejętności zawodowe: spawacz, mechanik, elektryk, automatyk.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 31.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną, doświadczenie w serwisowaniu maszyn przemysłowych, doświadczenie i umiejętność pracy elektronarzędziami, uprawnienia na wózek widłowy, kurs-uprawnienia SEP, Czytanie schematów elektrycznych, znajomość zagadnień z zakresu układów sterujących, automatyki., umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i motywacja do przyswajania wiedzy

Pracodawca

Nazwa: Wende Recyclingtech S.C.

Adres: 49-314 Kościerzyce 41E, powiat: brzeski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV