Mechanik/Elektromechanik

Płock
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz otwarciem nowego salonu marki Mercedes-Benz poszukujemy osób na stanowisko Mechanik oraz Elektromechanik.
Zadania:
- Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych zgodnie ze standardami firmy,
- Bieżąca naprawa oraz przeglądy okresowe,
- Współpraca z innymi działami firmy,
- Dbałość o ład w serwisie i terenie przyległym,
- Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe – mechanika samochodowa,
- doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w ASO,
- wiedza praktyczna z zakresu mechaniki samochodowej,
- zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność i odpowiedzialność,
- motywacja i chęć do pracy i nauki,
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – u lidera na płockim rynku motoryzacyjnym,
- Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- Pakiety szkoleń,
- Bardzo dobrą organizację pracy według standardów marki,
- Możliwość dołączenia do nowoczesnego ubezpieczenia grupowego.
Proszę o przesłanie CV na poniższy adres mailowy, w tytule proszę o wpisanie stanowiska, na które Państwo aplikujecie.
W CV proszę o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Auto Forum 2 sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Płocku, ul. . Otolińska 21/603 oraz pozostałe spółki Grupy Auto Forum (Auto Forum 2 sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Gulczewie, ul Skrzetuskiego 11, Auto Forum sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul Wyszogrodzka 154 oraz Auto Forum 3 sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 154) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”