MALARZ NATRYSKOWY

Dębica
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przygotowanie powierzchni do malowania, szpachlowanie. Malowanie i nanoszenie znaków i napisów na pojazdy kolejowe wg. szablonu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 5 000

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie branżowe. Znajomość techniki malowania natryskowego. Precyzja w wykonywaniu czynności.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Sienkiewicza (budynek internatu ZSZ) 1, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP