Magazynier, pracownik produkcji

Kędzierzyn-Koźle
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazynier/pomocnik napełniacza

Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, ul. Gliwicka 31

Zadzwoń - tel. 728 - pokaż numer telefonu - lub wyślij CV na adres @

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- premie miesięczne
-coroczne wzrosty wynagrodzeń
- możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego i napełniacza
- dodatkowe benefity w okresie świątecznym zgodnie z zasadami Spółki, premie
- ubezpieczenie grupowe na życie sponsorowane przez pracodawcę
- prywatną opiekę medyczną sponsorowaną przez pracodawcę
- pracę w przyjaznej atmosferze, w stabilnej firmie dającej możliwości dalszego rozwoju

Zakres obowiązków:

- sortowanie butli
- pomoc przy obsłudze prostych pulpitów sterowniczych
- współpraca z innymi działami
- przestrzeganie przepisów BHP, procedur, instrukcji obowiązujących w spółce

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- mile widziane uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego – nie jest to konieczne
- zaangażowanie, dobra organizacja i dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- praca od pon.-pt. na 3 zmiany