MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Leszno
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego. Rozładowywanie i załadowywanie transportów paczek na samochody dostawcze

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: zł/h+ premia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra kondycja fizyczna

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv