Oferta opublikowana12.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Koordynowanie przewozów w relacjach międzynarodowych dla ok. 60 samochodów ciężarowych (ustalanie i monitorowanie pracy kierowców, dbałość o prawidłowe wykorzystanie podległej floty), monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość usług transportowych, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów, raportowanie czynności pracy kierowców codziennych / tygodniowych / miesięcznych do przełożonych, praca z dokumentami transportowymi, dbanie o profesjonalny wizerunek firmy, współpraca z kierownictwem w zakresie wdrażania ustalonej polityki działań, współpraca z komórkami finansowymi, kadrowymi oraz warsztatem mechanicznym, nadzór nad realizacją kluczowych wskaźników wydajnościowych KPI dot. np. przebiegów samochodów, realizowanych. [Godzina zakończenia pracy] : 16:00 [Praca na okres próbny] : 3 [System wynagrodzenia] : miesięczny + premia zal. od wyników

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakieu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Inne] : znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego pozwalająca na komunikację telefoniczną i emaliową , dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: Adam Gronek

Adres: Fabryczna 2, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski, polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.