Kwalifikowany Pracownik Ochrony (POF+ broń) 24/48h

Warszawa / Śródmieście
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią

Miejsce: Warszawa, ul, Królewska

System pracy: 24/48h

Zakres obowiązków

zapewnienie bezpieczeństwa

przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa

dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony warunek konieczny

książeczka dopuszczająca do pracy z bronią

umiejętności pracy w grupie

sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań

Oferujemy

szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie

praca na renomowanym obiekcie

stabilne warunki zatrudnienia

długofalowe zatrudnienie