Oferta opublikowana23.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Klasztorna 25, 28-236 Rytwiany, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków: śniadań, obiadów, kolacji dla gości przebywających na pobycie, w sporządzaniu różnego rodzaju potraw, ciast, napojów i deserów z zastosowaniem narzędzi, urządzeń znajdujących się na wyposażeniu kuchni. Praca wymaga samodzielności, umiejętności układaniu jadłospisu, znajomości zapotrzebowania racji żywnościowych dla organizmu, znajomości i wdrażania programu systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. I zmiana 7-15 II zmiana 11-19

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, średnie zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie lub zawodowe gastronomiczne, mile widziane doświadczenie, umiejętność układania jadłospisu zgodnie z zasadami żywienia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, miła aparycja, prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW PUSTELNI ZŁOTEGO LASU W RYTWIANACH

Adres: Klasztorna 25, 28-236 Rytwiany, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny 158647795 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00