Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Realizowanie standardów hotelu i racjonalne gospodarowanie produktami, dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy, znajomość i przestrzeganie przepisów HACCP

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Uprawnienia: badania sanepidowskie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania wobec kandydatów: Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność do pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku,wiedza z zakresu HACCP. Kontakt osobisty lub mailowy - Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: GHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem W treści CV lub listu motywacyjnego bądź w treści przesłanego maila z odpowiedzią na ogłoszenie należy zawrzeć poniższą klauzulę: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GHT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - sp.k. z siedzibą w Ciechanowie przy ul. Wyspiańskiego 46/17, NIP 566 - pokaż numer telefonu - 3 podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.