Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 10, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: samodzielne przygotowywanie posiłków

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 28,57 do 35,17 PLN

Opis wynagrodzenia: 23 zł netto/godz.- 28 zł netto/godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w systemie zmianowym - wg grafika między godz. 9:00 - 23:00. Oczekiwania: dyspozycyjność, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie zawodowe min. 2 lata. Kontakt osobisty: Tawerna Kaper, telefoniczny lub e-mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: "WIS" W.DZIK, S.DZIK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Jana III Sobieskiego 10, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV