KUCHARZ

Třinec
Oferta opublikowana20.02.2023
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Průmyslová 1035, 739 61 Třinec, Czechy

Zakres obowiązków: Praca w wielkopowierzchniowej kuchni

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 31 000 CZK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.03.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Wymagania pożądne

Języki: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: 3 lata doświadczenia w profesjonalnej wielkopowierzchniowej kuchni, dobry stan zdrowia

Pracodawca

Nazwa: UNGVAR TRADING s.r.o.

Adres: Daniel Kožusznik tel.: +420 603 453 986 lub +48 727 443 029 email : Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski, czeski

Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: KUCHAŘI)