KSIĘGOWA/KADROWA

Chotyniec
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 37-552 Chotyniec 94, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie akt osobowych,księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych, księgowość uproszczona, prowadzenie dokumentacji gospodarstwa.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 1/2 etatu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Uprawnienia: znajomość programów Płatnik, Tytan, Reset

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pracodawca

Nazwa: AGRI-COMPLEX Gospodarstwo Rolne Janusz Jastrzębski

Adres: 37-552 Chotyniec 94, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv