Doradca techniczny, Koordynator / Atrakcyjne wynagrodzenie

Wrocław
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Do firmy zajmującej się serwisowaniem maszyn rolniczych i leśnych rekrutujemy Doradcę serwisu z j. niemieckim (praca biurowa przy obsłudze klienta i doradztwie technicznym).

Miejsce pracy: Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie (15 km od Wrocławia, 10 km od Środy Śląskiej)

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio;
- pracę w elastycznym grafiku na 1 zmianę;
- wynagrodzenie na początek 8000 brutto;
- sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Obowiązki:
- przyjmowanie i tworzenie zleceń serwisowych;
- kontakt z Klientami niemieckimi;
- kontakt z serwisantami - mechanikami;
- dobór części i obsługa zleceń serwisowych;
- sporządzanie dokumentacji serwisowej na podstawie informacji od producenta maszyn.

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego min na poziomie A2;
- wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn (np. rolniczych, leśnych, budowlanych, górniczych, samochodów osobowych lub ciężarowych).

Doświadczenie w obsłudze klienta oraz prawo jazdy kat. B - mile widziane.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie za pomocą formularzu aplikacyjnego. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod 533 - pokaż numer telefonu - .

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915