Oferta opublikowana16.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-040 Kalinówka 15A, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - modelowanie 3D CAD, - odczytywanie oraz wykonywanie dokumentacji technicznej, - praca ze skanerem 3D, - posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, kątomierz, miarka) - wykonywanie analizy MES modeli

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator CAD

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - ponadpodstawowa znajomość programów CAD najlepiej Fusion 360, - umiejętność odczytywania oraz wykonywania dokumentacji technicznej, - umiejętność pracy ze skanerem 3D, - podstawowa wiedza z podstaw konstrukcji maszyn, - umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka, kątomierz, miarka) - co najmniej podstawowa znajomość materiałoznawstwa, - zmysł techniczny, - mile widziana znajomość rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych w motoryzacji, - mile widziana umiejętność wykonywania analizy MES modeli, - umiejętność pracy pod presją

Pracodawca

Nazwa: FWM ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: GRZYBOWSKA 80/82, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV