KONSERWATOR

Wrocław
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 15, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości terenu żłobków oraz chodników posesji, wykonywanie prac porządkowych związanych z porami roku(przycinanie krzewów, koszenie trawy, zamiatanie, grabienie liści, przycinanie gałęzi drzew, odśnieżanie). Konserwacja urządzeń zabawowych na terenie zabaw dla dzieci. Drobne naprawy i konserwacja sprzętów, zabawek, urządzeń. Dokonywanie drobnych remontów, napraw i malowania żłobków. Podejmowanie doraźnych czynności dla zabezpieczenia obiektów przed wadliwym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji technicznych. Wykonywanie prac elektrycznych w zakresie posiadanych uprawnień SEP i pokrewnych określonych w świadectwie kwalifikacji do 1 kv. Praca 8 godzin dziennie. Praca na czas określony: pół roku z możliwością przedłużenia. Godziny pracy 6:00 - 14:00. kontakt z pracodawcą: osobisty, Aplikuj lub 71 718 62 72. Oferta pracy dostęna w sali D, B

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 760 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy brak wymagań, Posiadanie świadectw kwalifikacyjnych Gr. 1 pkt 2 na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych. Doświadczenie w pracach naprawczych, elektrycznych, ślusarskich, hydraulicznych, malarskich, ogrodniczych. Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zaświadczenie o niekaralności.

Pracodawca

Nazwa: WROCŁAWSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW

Adres: Fabryczna 15, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.