KONSERWATOR

Chobienia
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szkolna 2, 59-305 Chobienia, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. bieżąca naprawa urządzeń sanitarnych: wymiana części, konserwacja, 2. naprawa lub wymiana zamków, zawiasów drzwiowych i meblowych, 3. naprawa i konserwacja sprzętu szkolnego, 4. pomoc przy wymianie tuszów, tonerów w urządzeniach biurowych, 5. wymiana oświetlenia w pomieszczeniach szkoły, 6. naprawa i konserwacja urządzeń według szczegółowych ustaleń oraz narzędzi i sprzętu do prac konserwacyjnych i porządkowych, 7. nadzór i kontrola funkcjonowania urządzeń w kotłowni gazowej oraz wentylatorowni bloku żywieniowego i sali centrum rehabilitacji, 8. pomoc w pracach konserwacyjnych przewodów kanalizacji zewnętrznej, 9. w razie potrzeby utrzymanie trawników i żywopłotów na terenie obiektu, 10. bielenie bram , krawężników, drzew, odśnieżanie drogi (głównej) od bramy wjazdowej do

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni

Adres: Szkolna 2, 59-305 Chobienia, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.