Kierownik Robót - Branża Torowa

Mysłowice
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko: Koordynator robót

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- Pośredni nadzór nad realizacją robót torowych, odwodnieniowych i peronowych

- Bezpośredni nadzór nad pracą Podwykonawców, poprawnym wykonaniem robót zgodnie z projektem, specyfikacją techniczną i warunkami technicznymi oraz odbiorami

- Analiza oraz kontrola zgodności z projektem

- Terminowe wykonywanie zadań, przestrzeganie wymogów technologicznych

- Organizowanie pracy własnej oraz prac brygad roboczych, w sposób zapewniający optymalną realizację postawionych zadań

- Sporządzanie dokumentacji prac, zużycia materiałów, pracy sprzętu

- Pobieranie materiałów, części zamiennych, sprzętu i narzędzi potrzebnych do wykonywania robót

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku (znajomość infrastruktury kolejowej naziemnej)

- Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi

- Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

- Umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

- Mile widziane doświadczenie przy realizacji robót z branży obiektów kolejowych

- Samodzielność, dokładność, sumienność, zaangażowanie

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje

- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Możliwości podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach

Prosimy o przesyłanie cv na adres firmowy jjpersonum małpa gmail.com