KIEROWNIK OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA W IWONICZU

Iwonicz
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Kierownik OSiW jest odpowiedzialny za: -funkcjonowanie oraz gospodarowanie powierzonym mieniem, sprawowanie nadzoru nad całokształtem działalności Ośrodka, -reprezentowanie Ośrodka w rozmowach z przedstawicielami instytucji działających w środowisku lokalnym a także współpraca z władzami i partnerami na rynku pracy, -wyznaczanie kierunków działania i wytycznych do planów pracy, harmonogramów zajęć, zatwierdzanie ich oraz nadzór nad ich realizacją, -opracowywanie planów finansowych pod potrzeby funkcjonowania Ośrodka, -nadzór nad bieżącym rozliczaniem wydatkowanych środków finansowych, - tworzenie warunków do prawidłowego i właściwego porowadzenia kształcenia ogólnego oraz praktycznej nauki zawodu, - wdrażanie i wykorzystywanie wniosków wynikających z kontroli do poprawy pracy, - nadzór nad zadaniami wychowawczo-opiekuńczymi oraz nad kształceniem ogólnym i zawodowym, -ścisła współpraca z dyrekcjami szkół, do których uczęszczają uczestnicy. - prowadzenie rekrutacji do OSiW, -sporządzanie obowiązujących sprawozdań

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek funkcyjny 300zł + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 7

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe (kierunek studiów w zakresie pedagogiki, psychologii) lub z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie w zarządzaniu, doświadczenie/przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w organizacji kursów, szkoleń. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, 7 lat stażu pracy.

Pracodawca

Nazwa: Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie

Adres: Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Oferty zawierające CV, list motywacyjny proszę kierować na adres PWK OHP w Rzeszowie drogą elektroniczną na adres: rekrutacja. Aplikuj w terminie23.05.2024 z dopiskiem rekrutacja na stanowisko Kierownika Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 r., poz. 1000). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.