KIEROWNIK GOSPODARCZY

Legionowo
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Broniewskiego 7, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1) współpraca z Zarządcą nieruchomości, związana z koordynowaniem zapewnienia sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych, 2) współpraca i dokonywanie rozliczeń finansowych z Głównym Księgowym, 3) zarządzanie i kontrola pracy pracowników obsługi, podległych bezpośrednio kierownikowi gospodarczemu, 4) ewidencjonowanie wyposażenia i pomocy dydaktycznych w księgach inwentarzowych, 5) zaopatrywanie szkoły w materiały, sprzęt i urządzenia w porozumieniu z Dyrektorem Szkoły i Głównym Księgowym, 6) przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz przeprowadzanie przetargów, 7)prowadzenie książki kontroli i zaleceń Sanepidu, 8)prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli stanu bezpieczeństwa pożarowego oraz BHP budynku szkoły, 9) prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem, 10)opracowanie planu remontów budynku szkoły i jego realizacja, 11) wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Szkoły.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 888,89 PLN

Opis wynagrodzenia: dodatek funkcyjny na stanowisko kierownika gospodarczego 400 zł + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 6

Inne wymagania: *Znajomość ustaw: - Prawo zamówień publicznych, - o finansach publicznych, - o pracownikach samorządowych, - o rachunkowości, * Znajomość Kodeksu Pracy - w zakresie wykonywanych obowiązków. * Konieczne wykształcenie średnie i co najmniej 6 lat stażu pracy (pożądane wykształcenie wyższe i co najmniej 2 lata stażu).

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LEGIONOWIE

Adres: Broniewskiego 7, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1) List motywacyjny; 2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej; 3) Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie; 4) Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem); 5) Kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem); 6) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych; 7) oświadczenie kandydata o braku prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe oraz za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego; 8) oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie; 9) oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zatrudnienia; 10) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo umyślne oraz o niekaralności za przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, wiarygodności dokumentów i za przestępstwo karno skarbowe; 11) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.) oraz Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Nr 223, poz.1458). *Wiecej informacji na stronie: https://www.bip.zs3.legionowo.pl/