Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 68, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Nadzorowanie prac budowlanych i prowadzenie dokumentacji budowy, bieżąca kontrola prac budowlanych pod względem zgodności z projektem oraz obowiązującymi normami, sztuką budowlaną i przepisami bezpieczeństwa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Exel, AutoCad), doświadczenie w pracy w zespole, członek Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność zarządzania ludźmi [Umiejętność 1] : umiejętność wykonywania kosztorysów, znajomość programu NORMA [Inne] : Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi - bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INŻYNIERYJNE "ADMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kościuszki 68, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV