KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B

Franklinów
Oferta opublikowana22.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-400 Franklinów 80, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: KIEROWCA kat. B w ruchu Międzynarodowym - do bliskich granic np. Czechy, Słowacja Bus plandeka 12 paletowy Kierowca posiadający pojęcie dot. wymiany koła, dbającego o samochód Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu Wynagrodzenie około 3000zł rosnące wraz z zaangażowaniem kierowcy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pracodawca

Nazwa: OLEBOX SP. Z O.O.

Adres: 63-400 Franklinów 80, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny: 690 055 002, 501 303 650