kierowca kurier

Oborniki
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Poszukiwany kierowca – kurier, Praca stała – 5 dni w tygodniu lub dorywcza -3 dni w tygodniu, wtorek-czwartek, jako tzw. Skoczek, czyli kurier pomocnik.
Zakres obowiązków:
- Przyjazd na magazyn w godzinach porannych.
- doręczenia przesyłek pod adresy prywatne oraz do firm oraz odbiór przesyłek z wyznaczonych firm
Wymagania:
-Prawo jazdy kat. B,
-punktualność, komunikatywność, uczciwość
- umiejętność organizacji pracy
- umiejętność prowadzenia auta typu BUS oraz dbanie o powierzone mienie (jeśli brakuje Ci doświadczenia – wyszkolimy)

Oferujemy:
- zatrudnienie z odpowiednim wynagrodzeniem do jakości pracy *5000-6500 netto
- umowę zlecenie w pierwszych miesiącach pracy
- Szkolenia w zakresie pracy oraz wsparcie nie tylko w okresie wdrożenia
- pracę w sympatycznym zespole