Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznańska 162, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Dbanie o powierzone mienie firmy. Prowadzenie dokumentacji jazdy. Konserwacja i utrzymanie czystości pojazdu. Właściwe zabezpieczanie transportu zgodnie z wymaganiami. Przestrzeganie terminów dostaw. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Rozładunek towaru (wózek sam. elektryczny oraz winda samochodowa). Kontrola towaru pod względem jakościowym i ilościowym. Dostarczanie towarów zgodnie z zamówieniem i dokumentacją przewozową. Współpraca z personelem firmy w celu zapewnienia płynnego przebiegu operacji transportowych oraz informacji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kategorii C, C+E. Karta kierowcy. Świadectwo kwalifikacji. Zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy. Aktualne badania. Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy. Punktualność, sumienność, dyspozycyjność, uczciwość, terminowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki. Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów powyżej 3,5 t. Umiejętność drobnej naprawy pojazdu w przypadku awarii. Dobra kondycja fizyczna.

Pracodawca

Nazwa: HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. "KLUPŚ-HEN"

Adres: Poznańska 162, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą