KIEROWCA-DOSTAWCA

Dobra
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Traugutta 6, 72-210 Dobra, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: -Kierowanie pojazdem do 3,5tony. -Zarządzanie dokumentacją pojazdu oraz dbałość o jego stan techniczny. -Załadunek i rozładunek koszy z pieczywem. -Dostarczanie pieczywa do wyznaczonych punktów. -Kontrola dokumentacji dostaw. -Reprezentowanie pozytywnego wizerunku Manufaktury Ciasta. - Obsługa aplikacji mobilnych zainstalowanych na smarfonie. -Dbanie o terminowość dostaw oraz właściwą prezentację produktów podczas dostarczania.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi urządzeń mobilnych, doświadczenie w prowadzeniu busa, uczciwość, odpowiedzialność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność kulturalnej współpracy

Pracodawca

Nazwa: CUKIERNIA, PIEKARNIA MANUFAKTURA CIASTA JOANNA KOTWASIŃSKA

Adres: Traugutta 6, 72-210 Dobra, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie