Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 97, 26-434 Gielniów, powiat: przysuski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa konsumentów na sali, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Osoba: sumienna, operatywna, lubiąca kontakt z klientami.

Pracodawca

Nazwa: MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY MAR-ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Szkolna 7, 26-400 Przysucha, powiat: przysuski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV