Kasjer/ Sprzedawca Market Centrum Glinojeck

Glinojeck
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Kasjer/ Sprzedawca
Market Centrum Glinojeck
(HALSA EU Prosta Spółka Akcyjna)
W związku z rozwojem, poszukujemy do pracy na stanowisku Kasjer / Pracownik Sali Sprzedażowej.
Lokalizacja – Glinojeck
Umowa o prace
Stanowisko – Kasjer/ Sprzedawca
Pełny Etat
Praca Stacjonarna

Twój Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży
• Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów.
• Realizacja zamówień.
• Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.
• Przyjmowanie dostaw
• Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
Nasze Wymagania
• Zaangażowania, chęć do pracy
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pakiet dodatkowych benefitów (paczki świąteczne, rabaty pracownicze, premie okolicznościowe)
• Stała podstawa + premie miesięczne
• Szkolenia, kursy, warsztaty dostępne online 24h na dobę z każdego urządzenia
• Możliwości rozwoju
• Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji