KASJER- SPRZEDAWCA

Bochnia
Oferta opublikowana24.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łany 6, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykładanie towaru na półki, obsługa kasy fiskalnej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, zasadnicze branżowe, zasadnicze zawodowe, wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, pomaturalne/policealne, średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe. Wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, mile widziane umiejętności związane z obsługą stanowiska mięsnego, mile widziane doświadczenie w handlu. Praca na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 i 13:45-21:45. Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia zatrudnienia na czas określony. Praca w Bochnui, ul. Krakowskie Przemieście 19 lub Bochnia, ul. Brzeska 44 lub Bochnia ul. Murowianka 17. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Pracodawca

Nazwa: PPUH COLD s.j. Bogdan i Włodzimierz Chwastek

Adres: Łany 6, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy z ostatniego miejsca pracy